|
|||||||||||||||||||||||
ANASINIFI - İLKOKUL ÖĞRETMEN GÖRÜŞME SAATLERİ | |||||||||||||||||||||||
ADI SOYADI | PAZARTESİ | SALI | ÇARŞAMBA | PERŞEMBE | CUMA | ||||||||||||||||||
YAVUZ GÜNERHAN (1-A) | 13.50-14.30 | 09.50-10.30 | |||||||||||||||||||||
TÜLAY GÜNERHAN (1-B) | 10.40-11.20 | 12.20-13.00 | |||||||||||||||||||||
ZEYNEP AKBAŞ (1-C) | 14.40-15.20 | 13.30-12.10 | |||||||||||||||||||||
BÜŞRA FİDAN (1-D) | 11.30-12.10 | 13.50-14.30 | |||||||||||||||||||||
SEVAL KARAKOÇ (2-A) | 12.20-13.00 | 13.50-14.30 | |||||||||||||||||||||
NURİ KÜÇÜK (2-B) | 12.20-13.00 | 12.20-13.00 | |||||||||||||||||||||
ESRA ŞENGÜL (2-C) | 10.40-11.20 | 14.40-15.20 | |||||||||||||||||||||
FATMA KESKİN (2-D) | 10.40-11.20 | 15.25-16.00 | |||||||||||||||||||||
LEYLA NEŞE COŞGUN (3-A) | 10.40-11.20 | 10.40-11.20 | |||||||||||||||||||||
PINAR KANBOLAT (3-B) | 14.40-15.20 | 10.40-11.20 | |||||||||||||||||||||
SABİRE AKGÜL (4-A) | 10.40-11.20 | 13.30-14.30 | |||||||||||||||||||||
BURCU DEMİRDAĞ ATAŞ (4-B) | 11.30-12.10 | 10.40-11.20 | |||||||||||||||||||||
NEŞENUR BALDAN (4-C) | 10.40-11.20 | 11.30-12.10 | |||||||||||||||||||||
YURDAGÜL ÖZŞAHİN (4-D) | 10.40-11.20 | 14.40-15.30 | |||||||||||||||||||||
ZELİHA ÖZDEMİR (İNG.) | 12.20-13.00 | 12.20-13.00 | |||||||||||||||||||||
ÖZLEM ÇELİK (İNG.) | 10.40-11.20 | 10.40-11.20 | |||||||||||||||||||||
RİHAB YAHİA (İNG.) | 09.50-10.30 | 12.20-13.00 | |||||||||||||||||||||
GAMZE ÖZÇELİK (İNG.) | 09.00-09.40 | 09.00-09.40 | |||||||||||||||||||||
ŞEYDANUR RABİA ÇAĞIL (İNG.) | 09.00-09.40 | 09.50-10.30 | |||||||||||||||||||||
TUĞBA IŞIK (İNG.) | 09.50-10.30 | 15.25-16.00 | |||||||||||||||||||||
DİLBER ALTAN (BEDEN EĞİTİMİ) | 12.20-13.00 | 12.20-13.00 | |||||||||||||||||||||
ŞABAN ÇOPOĞLU (BEDEN EĞİTİMİ) | 09.50-10.30 | 10.40-11.20 | |||||||||||||||||||||
ESİN BAYRAK (DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK B.) | 13.20-13.50 | 13.20-13.50 | |||||||||||||||||||||
VELİCAN KAYA (DRAMA) | 15.25-16.00 | 13.50-14.30 | |||||||||||||||||||||
ABDULLAH DEMİREL (HALKOYUNLARI) | 12.20-13.00 | 09.50-10.30 | |||||||||||||||||||||
ARZU İŞLETEN (BİLİŞİM) | 09.00-09.40 | 11.30-12.10 | |||||||||||||||||||||
FİRUZE ÖZEN (MÜZİK) | 09.00-09.40 | 09.50-10.30 | |||||||||||||||||||||
HAVVA YILDIZ (GÖRSEL SANATLAR) | 11.30-12.10 | 10.40-11.20 | |||||||||||||||||||||
MERVE ÇELİK (ANASINIFI) | 09.50-10.30 | 09.50-10.30 | |||||||||||||||||||||
ARZUHAL KARAKIŞ BİNGÖL(ANASINIFI) | 14.40-15.20 | 13.50-14.30 | |||||||||||||||||||||
ELİF ÖZMEN (ANASINIFI) | 10.40-11.20 | 10.40-11.20 | |||||||||||||||||||||
SELİME ÖNCÜ (ANASINIFI) | 10.40-11.20 | 11.30-12.10 |