Hakkımızda

Özel Körfezim Eğitim Kurumları, Körfez Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 1992 yılında kurulmuş ve eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır. 1995 yılından bu yana Körfez'de hizmet vermeye devam eden Özel Körfezim Eğitim Kurumları 17 Ağustos 1999 depreminin ardından yeniden yapılanma sürecine girmiş depreme dayanıklı modern tesislerinde hizmet vermeye başlamıştır.
 
Özel Körfezim Eğitim Kurumları her geçen gün artan talepleri karşılamak adına 2014 yılında da tekrar yapılanma sürecine girmiş 3000 m2 lik alanını 10.000 m2 ye çıkarmıştır.
15.000 m2 araziye  sahip olan okulumuz,  10.000m2 kapalı alana sahip ve teknolojik anlamda ultra donanımlı binasında hizmet vermeye başlamıştır. 2022 yılında inşaatına başlanan lise binasını da en yakın zamanda tamamlayarak güçlü eğitim kadrosuyla başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.


Anasınıfından başlayarak çocuklarımızı geleceğe güvenle hazırlamayı amaç edinen Özel Körfezim Eğitim Kurumları, eğitim-öğretim sektörünün gerektirdiği her türlü teknolojik imkanı öğrencilerinin hizmetine sunmanın kararlılığı içindedir.

Okulumuz Atatürk ilkelerine bağlı, Cumhuriyet ve demokrasiyi özümsemiş, çevre ile iletişim ve etkileşim içerisinde, kurucu, yönetici, öğretmen, öğrenci ve diğer çalışanlar arasında ahengi sağlayan, iyi ilişkiler kuran, hoşgörülü, anlayışlı, geniş görüş açısına sahip kısaca Toplam Kalite Yönetimi modelini uygulamayı hedefliyoruz.

Sitenin tüm hakları saklıdır