Başarılarımız

2018-2019 :
HOKEY
Yıldız Hokey Takımımız Türkiye Şampiyonu
Küçükler Hokey Takımımız Kocaeli 2.'si
KÜREK
Emirhan Ziya ÖZTÜRK, Yıldız Erkek Tek Çifte Kürek Yarışlarında Türkiye 2.'liği
PROJE ÖDÜLÜ
TÜBİTAK 4007 Körfez Bilim Şenliği Proje Yarışmasında "Sağlıklı Yaşa, Kendi Enerjini Üret" Projesiyle Birincilik Ödülü
CİMNASTİK
Küçük Erkekler Cimnastik Takımımız Türkiye 3.'sü
Yıldız Erkek Cimanstik Takımımız Kocaeli 1.'si
Minik Erkek Cimnastik Takımımız Kocaeli 1.'si
Minik Kız Cimnastik Takımımız Kocaeli 1.'si
Küçük Kızlar Bireyselde Öğrencimiz Sudenaz ARSLAN Kocaeli 1.'si
Minik Erkekler Bireyselde Öğrencimiz İzzet Yüşa GÖKDUMAN Kocaeli 1.'si
Küçük Erkekler Bireyselde Öğrencimiz Eymen TOZAR Kocaeli 1.'si
Minik Kızlar Bireyselde Öğrencimiz Nisa Aybüke VAR Kocaeli 1.'si
HALKOYUNU
Yıldız  Halkoyunu Ekibimiz Marmara Bölge 1.'si
Küçükler Halkoyunu Ekibimiz Marmara Bölge 1.'si
ORYANTRİNG
Oryantring Küçük Erkekler Kocaeli 1.'liği
SATRANÇ
Kız Satranç Takımımız 3 yıl üst üste Kocaeli 1.'si
 Kocaeli Küçükler İl Birinciliğinde Öğrencimiz Toprak Mete NEFESOĞLU Kocaeli 3.'sü    
 BUZ PATENİ
Öğrencilerimizden Kayra KIZILKAYA Türkiye 5.'si
ATLETİZM
Öğrencilerimizden Ezgi YAKASIZ, 800mt. Kocaeli 1.'si
 SATRANÇ
Yıldız Kız Satranç Takımımız, üç yıl üst üste Kocaeli 1.'si
BASKETBOL
Yıldız Erkek Basketbol Takımımız, İlçe 1.'liği
 
2017-2018:
CİMNASTİK
Minikler Bireyselde Öğrencimiz Nisa Aybüke VAR, Türkiye 1.si
Kulüp Sporlarında Öğrencimiz Sudenaz ÖZKAN Türkiye 1.si
Artistik Cimnastik Küçükler Kategorisi Erkek Cimnastik Takımımız Türkiye 3.lüğü
Artistik Cimnastik 1. Lig 3. Hafta Final Yarışmasında Minik Erkekler Türkiye Şampiyou Eymen TOZAR
KÜREK
Yıldız Erkek Türkiye 2.liği
HOKEY 
Yıldız Erkek Hokey Takımımız Kocaeli 1.liği
YÜZME
200mt Kurbağalama Kocaeli 2.liği
100mt Kurbağalama Kocaeli 3.lüğü
200mt Sırtta Kocaeli 3.lüğü
100mt Sırtta Kocaeli 3.lüğü
100mt Kurbağalama Kocaeli 4.lüğü
YELKEN
Yıldız Erkekler Optimist Branşı Kocaeli 3.'lüğü
SATRANÇ
Kız Satranç Takımımız Kocaeli 1.si
Erkek Satranç Takımımız Kocaeli 4.sü
HENTBOL
Kız Hentbol Takımı Kocaeli 2.liği
Erkek Hentbol Takımı Kocaeli 5.liği
HALKOYUNU
Kocaeli 1.liği, Marmara Bölge 4.lüğü
ORYANTRİNG
Küçük Erkekler Takımı Kocaeli 3.lüğü
SALON HOKEYİ
Erkek Takımı Kocaeli Marmara Bölge 1.liği
 
2016-2017:
CİMNASTİK
Küçük Kızlar Cimnastik Türkiye 2.liği
Küçük Erkekler Cimnastik Türkiye 16.lığı
KİCK BOKS 
Kick Boks Kocaeli 1.liği
YELKEN
Yelken Kocaeli 1.liği
SATRANÇ 
Küçük Kızlar Kocaeli 1.liği
Küçük Erkekler Kocaeli 3.lüğü
BİSİKLET
Küçük Erkekler Kocaeli Kocali 3.lüğü 
STEP
Yıldız Kızlar Kocaeli 3.lüğü
Step Aeorobik Küçük Kızlar Kocaeli 4.lüğü
HALKOYUNLARI
Kocaeli 4.lüğü
HOKEY
Yıldız Erkekler Hokey Takımı Türkiye 8.liği
BASKETBOL
Yıldız Erkekler Baksetbol Takımı Kocaeli 2. lig 1.liği
 
2015-2016:
YELKEN
Yelken Kocaeli 1.liği
STEP
Step Aerobik Küçük Kızlar Kocaeli 4.lüğü
BASKETBOL
Kocaeli 3.lüğü
HENTBOL
Kocaeli il 5.liği
ATLETİZM
Kocaeli il 8.liği
FUTBOL
İlçe 6.lığı
VOLEYBOL
İlçe 6.lığı
 
2014-2015:
SATRANÇ:
İlçe Satranç Turnuvasında miniklerde Körfez 1.si ve 2.si
İlçe Satranç Turnuvasında küçüklerde Körfez 2.si
İl Satranç Turnuvasında Küçüklerde Kocaeli 1.si ve 2.si
ÇİM HOKEYİ:
İl Hokey Turnuvasında Yıldızlar Kız Takımımız Kocaeli 1.si
İl Hokey Turnuvasında Yıldızlar Erkek Takımımız  Kocaeli 1.si
Türkiye Hokey Turnuvasında Yıldız Erkek Hokey Takımımız Türkiye 5.si
Türkiye Hokey Turnuvasında Küçüklerde Kocaeli 1.si
HENTBOL:
İl Yarışmalarında Küçükler Bayan Hentbol Takımımız Kocaeli 7.si
VOLEYBOL:
İl Yarışmalarında Yıldız Bayan Voleybol Takımımız Kocaeli 4.sü


2013-2014:
ÇİM HOKEYİ:
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Salon Hokey Turnuvası Kocaeli 1.si
24 Kasım Öğretmenler Günü Salon Hokey Turnuvası Kocaeli 2.si
Okullar arası Yıldız Bayanlar Kocaeli 1.si, Türkiye 5.si
Okullar arası Yıldız Erkekler Kocaeli 2.si
18 Mart Çanakkale Zaferi Salon Hokey Turnuvası Kocaeli 1.si
28 Haziran Açık Alan Yıldızlar Hokey Turnuvası Kocaeli 1.si  



2012-2013:
BASKETBOL: Yıldız Erkek Basketbol Takımımız Körfez ilçemizde 2. oldu.          
VOLEYBOL: Küçükler Kız Voleybol Takımımız Körfez İlçemizde 6. oldu.
MASA TENİSİ:  24 Kasım Öğretmenler Arası Masa Tenisi Turnuvasında okulumuz ilçe 1.'si oldu.
SATRANÇ: Yıldız Satranç Takımımız Körfez 1.si oldu.
ÇİM HOKEYİ: Yıldız Kız Çim Hokeyi Takımımız Türkiye 5. oldu.
                               Yıldız Erkek Çim Hokeyi Takımız Kocaeli 1.'si oldu.
                               Minikler Kız Çim Hokeyi Takımımız Kocaeli 1.'si oldu.
                               Minikler Erkek Çim Hokeyi Takımımız Kocaeli 1.'si oldu.
                               28 Haziran Açık Alan Yıldızlar Hokey Turnuvası Kocaeli 2.si
 YÜZME:  Minikler Yüzme yarışmalarında öğrencilerimizden ALi Eren TAŞYÜREK Kocaeli 12.'si oldu.


2011-2012:

SBS sınavında 8. Sınıf öğrencilerimizden %31’i Fen Lisesi, %46’ü Anadolu Lisesi, %13’i Anadolu Öğretmen Lisesini kazandı.            

BASKETBOL: Yıldız Erkek Basketbol Takımımız ilçe 3.sü oldu.

 SATRANÇ:  Yıldızlarda okulumuz ilçe 2.si olmuştur. Küçükler satranç takımız ilçe 1.si ve il 10.su oldu.

 MASA TENİSİ: Anasınıfı Çim Hokeyi Takımımız Türkiye 1.si ve Yıldız Erkekler Çim Hokeyi Takımımız ise Türkiye 10.su oldu.

VOLEYBOL: Yıldız Kız Voleybol Takımımız ilçe 4.sü oldu.

 

 2010-2011:             

SBS sınavında 8. Sınıf öğrencilerimizden %18’i Fen Lisesi, %34’ü Anadolu Lisesi, %18’i Anadolu Öğretmen Lisesini kazandı.

FUTBOL: Küçükler Futbol Takımımız ilçe 6.sı oldu. 

BASKETBOL: Yıldız Erkek Basketbol Takımımız ilçe 3.sü oldu.

 SATRANÇ:  Yıldızlarda okulumuz ilçe 2.si olmuştur. Küçükler satranç takımız ilçe 1.si ve il 10.su oldu.

ÇİM HOKEYİ: Anasınıfı Çim Hokeyi Takımımız Türkiye 1.si ve Yıldız Erkekler Çim Hokeyi Takımımız ise Türkiye 10.su oldu.

BİSİKLET : Yıldız Kız Bisiklet Takımımız ilçe 2.si oldu.

VOLEYBOL: Yıldız Kız Voleybol Takımımız ilçe 4.sü oldu.

 

2008-2009 :

Türkiye"deki tüm ilköğretim okulları arasında SBS yerleştirme puanına göre okulumuz ilk 100"e girmeyi başararak 94. sıraya girmeyi başarmıştır.

8. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN SBS YERLEŞME YÜZDELERİ: 
Fen Lisesi %31, Anadolu Lisesi %51, Anadolu Öğretmen Lisesi %7, Tekn. ve Mesl. Liseleri %11"dir.

ESKRİM: Yıldızlar Türkiye 3.lüğü

VOLEYBOL: Küçükler kategorisinde İlçe 4.lüğü

SATRANÇ : Yıldızlar İlçe 4.lüğü

ÇİM HOKEYİ: Okulumuzun Çim Hokey Federasyonuyla ortaklaşa düzenlediği ANASINIFLAR 6 YAŞ ÖĞRENCİLERİ ÇİM HOKEYİ turnuvasında okulumuz 1. Oldu.


2007-2008:
OKS sınavında 8. sınıf öğrencilerimizin %27"si Fen Lisesini,
%10"u Anadolu Öğretmen Lisesini,
%35"i Anadolu Lisesini,
%25"i ise Anadolu Tic. ve Meslek Liselerini kazandılar.

ÇİM HOKEYİ: 23 Nisan Çim Hokeyi Anasınıfı Takımımız En Hızlı Takımlar Kategorisinde Türkiye 1."liği

Yıldız Çim Hokeyi Takımı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı İl Tören Kutlamalarına davet edildiler ve gösteri maçı yaptılar

ESKRİM: Uluslararası eskrim şampiyonası (Antalya katılım hakkı)

Türkiye Yıldızlar Eskrim Şampiyonası Katılım Hakkı

Kocaeli Yıldızlar Eskrim Şampiyonası 2. ve 3.lük başarısı

VOLEYBOL: Küçükler Voleybol Kız Kocaeli 4."lüğü

Küçükler Voleybol Erkek Kocaeli 6."lığı

Yıldız Voleybol Kızlar Körfez Grup 2."liği

MASA TENİSİ: Yıldız Masa Tenisi Körfez 4."lüğü

FUTBOL: Yıldız Futbol Kocaeli Grup 2."liği

SATRANÇ: Küçükler Satranç Turnuvası Körfez 4.lüğü


2006-2007:
BASKETBOL: Bayan Basketbol Takımı Yıldızlarda Kocaeli 6."sı oldu.


2005-2006:
MASA TENİSİ:

Masa Tenisi Yıldız Bayanlar Körfez 2."liği

Masa Tenisi Yıldız Erkeklerde Körfez 3"lüğü

SATRANÇ: Satranç Yıldız Erkeklerde Körfez 3."lüğü

 

2004-2005 :
OKS - Türkiye 2."liği Kocaeli 1."liği
OKS - Türkiye 198."liği Koceli 4."lüğü
OKS - Türkiye 499."lüğü Kocaeli 12"liği
Polis Koleji Sınavı - Türkiye 3."lüğü
Özel Okullar Sınavı - Türkiye 5."liği

MASA TENİSİ: THK Masa Tenisi Tur. Küçük bayanlar Kocaeli 2."liği

 

 

Sitenin tüm hakları saklıdır