Kocaeli Valisi Sayın Seddar YAVUZ'dan, LGS Şampiyonu Nehir Ilgın KARTAL'a Ödül

27 Temmuz 2020 Haberler 0 Yorum

25 yıllık tecrübesiyle Körfezim Eğitim Kurumları, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da LGS sınavında tam puan yapan öğrencisiyle zirvedeki yerini korudu.

Hem bireysel hem de kitlesel başarıda öğrencilerini zirveye taşıyan okulumuz, pandemi sürecine rağmen sürdürdüğü kaliteli eğitimi sayesinde adını başarılarıyla duyurmaya devam etti.

Online dersler ve birebir rehberlik hizmeti sayesinde öğretmen ve öğrencilerimiz, sınava hazırlık sürecinde attığı başarılı adımlarla öğrencilerini doğru yönlendirerek eğitimde aranan okul olmayı sağladı.

Kocaeli Valisi Seddar YAVUZ, ilimizde tam puan yapan öğrenciler için ödül töreni düzenledi.

Törene Türkiye birincisi olan öğrencimiz Nehir Ilgın KARTAL, ailesi ve ortaokul müdürümüz Eyüp Sultan KESKİN katıldı. Törende Kocaeli Valimiz Sayın Seddar YAVUZ, 500 tam puan yapan öğrencimiz Nehir Ilgın Kartal’a hediyesini ve ortaokul müdürümüz Eyüp Sultan KESKİN’e ise Türkiye birincisi yetiştirdikleri için Teşekkür Belgesini takdim ettiler.

Türkiye genelinden 1.472.088 öğrencinin katıldığı sınavda tam yaparak Türkiye birincisi olan öğrencimiz Nehir Ilgın’ı, ailesini ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Fotoğraf Galerisi 5 Fotoğraf

Yorumlar ( 0 )
Bu Habere Yorum Yapın
E-mail adresinizi yayınlanmayacaktır, * ile belirtilmiş alanlar gereklidir.*

Sitenin tüm hakları saklıdır