Okulumuz
Hakkımızda
Misyonumuz ve Vizyonumuz
Fiziki Yapımız
Okul Aile Birliği
Eğitim Kadrosu
Okul Marşımız
Mezunlarımız
Duyurularımız
Ziyaretçi Defteri
Kayıt Rehberi
Basında Okulumuz
 
 
SBS Başarılarımız


 2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

1 DERYA GÖKSU HELVACI İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
2 BARAN EDİN İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
3 ESRA BELBEZ İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ
4 MERT TEMEL İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ
5 ZEYNEP ÖRTER İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ
6 PINAR ENGİN İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ
7 İBRAHİM ETHEM ÇAPAR İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ
8 MURAT FURKAN YAZICI GÖLCÜK FEN LİSESİ
9 GİZAY KOYUNCU GÖLCÜK FEN LİSESİ
10 TALHA TAŞTEPE BOLU FEN LİSESİ
11 DOĞAN ŞAFAK VİRDİL GÖLCÜK FEN LİSESİ
12 NİDA YAĞMUR AKÇALI BOLU FEN LİSESİ
13 EYÜP TURAÇ TOKAK KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
14 BERKAY TÜRE ÇANKAYA ANADOLU LİSESİ
15 ERDENER TAŞKENT KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
16 SUDE TOPAL KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
17 BARAN ÖZTÜRK KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
18 MUHAMMET GÖRKEM YÜKSEL BOZÜYÜK FEN LİSESİ
19 METEHAN ANIL CANBAY MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
20 HEVAL BAKIRCI 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
21 DÜŞLEM GÜLŞEN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
22 ÖZDEN KÖSE İZMİT ATILILM ANADOLU LİSESİ
23 CAN BEŞE MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
24 ÇAĞATAY ACARTÜRK MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
25 BAHATTİN MİRZA PINARLI MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
26 YİĞİT GAYGUSUZ MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
27 AHMET HAKAN KURT KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
28 HARUN DELİKAYA KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
29 AYCAN KARAKUŞ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ
30 YAĞIZ DOĞAN KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
31 BATUHAN BAŞOĞLU MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
32 DOĞANAY KANMAZ KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
33 SENA SEZGİN İZMİT ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ -HEMŞİRELİK
34 MELİHA AYDIN DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
35 KADİR EREN KAPLAN DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
36 DAVUT BÜYÜKÇELİK KÖRFEZ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ -HEMŞİRELİK
37 BARIŞ ŞAHİN DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
38 ESRA YÜKSEKKAYA ORUÇREİS ANADOLU LİSESİ
39 EMİRHAN AYKAÇ İZMİT TEKNİK VE E.M.L. -MAKİNE TEKNOLOJİSİ
40 EBUBEKİR SÖNMEZ BOLU AŞÇILAR OTELCİLİK VE TURİZM M.L. -YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ
41 AHMET EMRE TAŞYÜREK DERİNCE HÜRRİYET ANADOLU LİSESİ
42 CAN DÜNDAR DERİNCE HÜRRİYET ANADOLU LİSESİ
43 AHMET İLYAS AYDIN HEREKE NUH ÇİMENTO TEKNİK VE MESLEK LİSESİ -BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
44 MUSTAFA YILDIZ BAŞÖĞRETMEN TİCARET MESLEK LİSESİ -PAZARLAMA VE PAREKENDE

2011- 2012 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI  SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

1 MEHMET BUĞRAHAN KARACA İSTANBUL LİSESİ
2 EDA KÜÇÜKGÜVEN İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
3 ALPHAN ALİ DİLBER İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
4 ATACAN KILIÇOĞLU İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
5 MERVE SEVİNÇ İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
6 ANIL KÜÇÜK İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
7 BATUHAN ARAS İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ
8 ECE ERDOĞAN SAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ
9 BURAK ARAS GÖLCÜK FEN LİSESİ
10 GİZEM OĞUZ İZMİR ATATÜRK LİSESİ
11 SİNEL KAYA KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
12 SEDANUR KOŞUMCU GÖLCÜK FEN LİSSİ
13 MUSTAFA ULAVUR KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
14 FERRUH DEMİRKOL BİLECİK REFİK ARSLAN ÖZTÜRK FEN LİSESİ
15 HALİT BUĞRA YAVAŞ GÖLCÜK FEN LİSESİ
16 CANBERK İPŞİR KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
17 MEHMET ORHUN GÜMÜŞ MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
18 MELİH CAN CERİT MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
19 İREM İNANÇ MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
20 ROZA AKYOL CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
21 AYŞENUR AKÇAY CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
22 FAHRİYE CANSU AKDERE CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
23 ESRANUR KAPLAN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
24 HÜMEYRA BOZKURT 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
25 DUYGU ONAY MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
26 NAZLICAN ÇINAR KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
27 İREM İLAYDA KURTOĞLU MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ
28 HASAN RAMİ AYDIN KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
29 ELİF ÇİL İZMİT ANADOLU SAĞLIK MESL.LİS.-ACİL SAĞL.HİZMT.
30 SELMAN BOZKURT KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
31 KÜRŞAT BİLALCAN ALTUNKAYA KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ
32 EKREM DURNA İBRAHİM HİLMİ KOÇBEYOĞLU SAĞLIK MESL.LİSESİ
33 HİLAL RUKEN ALTUNAKAR KÖRFEZ ANADOLU SAĞLIK MESL.LİSESİ-TIBBİ LABRATUAR
34 İZEL YÜKSEL MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ
35 AHMET BURAK ALLAK KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ
36 DUYGU ÖZTÜRK TÜPRAŞ 50. YIL ANADOLU LİSESİ
37 ŞULE YILDIZ DERİNCE KIZ TEKNİK VE MESL.LİS. ÇOCUK GELİŞİMİ
38 NECDET CAN ÜNSAL HEREKE ANADOLU LİSESİ
39 KEMALCAN ÖRGÜÇ Ö.KARŞIYAKA ANADOLU LİSESİ

2010-2011 EĞİTİM -ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

 

1 ANIL GÜNDÜZ MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
2 BARIŞ ATAY CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
3 BERKİN ŞENGÜL SABANCI TEKNİK VE END. MESL. LİSESİ
4 BEYZA CENGİZ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
5 CEYHUN KEMAL AYDIN İZMİT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
6 ÇAĞRI ÇOBAN BAHÇECİK TEKNİK VE END. MESL. LİSESİ
7 DENİZ SAYLIK 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
8 EBRAR SÖNMEZ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
9 ELİF ERDEM İZMİT YUNUS EMRE İHL
10 ENSAR SÖNMEZ İZMİT YUNUS EMRE İHL
11 EREN CEM DEMİR DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
12 FEYZA TEKGÜL BOZÜYÜK FEN LİSESİ
13 MEHMET FIRAT TOKAK İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ
14 AHMET FURKAN ERGÜNEY KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
15 ELİF GÖKÇE ÇELEBİ İZMİT KÖRFEZ FEN LİSESİ
16 HASAN ENES ŞAHİN MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
17 HATİCE ÇAPAR KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
18 İLKNUR ÇELİK DERİNCE TİCARET MESLEK LİSESİ
19 İREM DURMUŞ KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
20 İREM KARAGÖREN KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
21 MEHVEŞ KÜBRA TURAN İZMİT KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
22 MELİKE GÖKDUMAN BOZÜYÜK FEN LİSESİ
23 MUHSİN MENTEŞE Ö.İLKEM FEN LİSESİ
24 NAFİCAN GÜNER 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
25 OSMAN SÖNMEZ KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
26 ÖMER FARUK ERKAL KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
27 SERHAT DURNA KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
28 SEVDA YÜKSEKKAYA İZMŞT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ
29 SİDAR ÖZTURAN CAHİT ELGİNKAN NADOLU LİSESİ
30 ŞEVVAL ZEYNEP YILMAZ KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
31 ŞEYMA ÇİĞDEM KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
32 TUĞBA BOZKURT İZMİT KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
33 ELİF TUĞE ERUÇAR KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
34 ÜMİT HÜSNÜ DURMUŞ Ö.İLKEM FEN LİSESİ

 

 2009/2010 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

 

1 ASLAN ÇAĞLAR ŞAHİN GALATASARAY LİSESİ
2 ÖMER ORAK İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
3 YUSUF AYDIN KÖRFEZ FEN LİSESİ
4 ALARA CANAY DÜZCE FEN LİSESİ
5 BİLAL AYKUN BOLU FEN LİSESİ
6 FATMANUR KOCAKAYA MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
7 CİHAT SAİT KÜÇÜK MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
8 EMRE ÖZÇELİK MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
9 AHMET EREN İNCİR MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
10 MERT OSMAN AYDIN MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
11 KEREM ALTUNAKAR MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
12 HATİCE İREM ERKEN ŞEHİT ÖZCAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
13 ÖMER FARUK YAVUZ KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
14 FERİDE PINAR YILDIZ KÖRFEZ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
15 BETÜL YILDIZ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
16 EVRİM SEVCAN CANPOLAT CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
17 BURAK TAŞYÜREK CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
18 ÜMİT SEFA TAŞ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
19 HASAN OĞUZ AĞBABA 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
20 EKREM BERK DENERİ İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ
21 YUSUF BURAK HARMANCI DERİNCE MERKEZ BANKASI ANADOLU LİSESİ
22 MUSTAFA CEVHER AYDIN DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
23 ANIL ARDA ÇELİK KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
24 MURAT DİNDAR KÖRFEZATATÜRK ANADOLU LİSESİ
25 GÖKMEN ERGÜN İZMİT MUALLİM NACİ ANADOLU LİSESİ
26 DAVUT BOZKURT DERİNCE ANADOLU LİSESİ
27 HASAN BASRİ ÇAKIR MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
28 BÜŞRA ASLAN KARAMÜRSEL ALP ANADOLU LİSESİ
29 HALİL MERT TUNÇ KARAMÜRSEL ALP ANADOLU LİSESİ
30 FURKAN FIÇICI SABANCI ANADOLU TEKN. VE END. MESL. LİSESİ
31 MUHAMMET CAN ÖNAL Ö.ÜMRANİYE GÖKKUŞAĞI FEN LİSESİ
32 AYFEN SUNA GERZ Ö.ÜMRANİYE GÖKKUŞAĞI FEN LİSESİ

 

2008/2009 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

 

1 DAMLA YILMAZ İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
2 EMİR AYCAN BEDEL İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
3 PELİN ÇİÇEK ENGİN KÖRFEZ FEN LİSESİ
4 ZAFER BURAK ÇENDE KÖRFEZ FEN LİSESİ
5 ECE YAZICIOĞLU HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ
6 MELİS NUR YÜKSELEN KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
7 İBRAHİM TOPRAK BOLU FEN LİSESİ
8 MİRAÇ DANACI BOLU FEN LİSESİ
9 ALPER UTKU REFİK ASLAN ÖZTÜRK FEN LİSESİ
10 AHMET BERK YILMAZ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
11 ALİ HAMZA ÖZTÜRK BİLECİK REFİK ASLAN ÖZTÜRK FEN LİSESİ
12 İSMAİL ANIL ATAŞ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
13 NECATİ EVREN DURMUŞ MUAMMER DERELİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
14 ÖMER FARUK KIRLI CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
15 BERKAY AKGÜN MERKEZ BANKASI ANADOLU LİSESİ
16 ELİF ÖZCAN ÖZKAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
17 EYÜP YILMAZ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
18 DİLAY ACAR 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
19 ALİ HAVECİ KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
20 MUSTAFA ONUR ORHAN MERKEZ BANKASI ANADOLU LİSESİ
21 ABDULLAH ALLAK KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
22 FURKAN ATABAY KÖSEKÖY PİRELLİ ANADOLU LİSESİ
23 SERENAY KOŞAR Ö.İLKEM FEN LİSESİ
24 ERTUĞRUL ATA ATATÜRK TEKN. VE AND. MESL. LİSESİ
25 BURAK AKAY KOCAELİ TEKN. VE AND. MESL. LİSESİ
26 YUNUS EMRE ÇOBAN Ö.KARŞIYAKA KOLEJİ
27 UĞURCAN ÖZGÜR HEREKE NUH ÇİMENTO TEKN. VE END. MESL. LİSESİ
28 YASİN NURAY KÖSEKÖY PİRELLİ ANADOLU LİSESİ
29 FURKAN DANACI Ö. KARŞIYAKA KOLEJİ
30 TUĞBA NESLİHAN ŞAHİN GÖLCÜK SAĞLIK MESLEK LİSESİ

 

 

 2007-2008 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

1 MUSTAFA SAK ANKARA FEN LİSESİ
2 ORKUN DEMİR İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
3 SEDA OKUTAN KÖRFEZ FEN LİSESİ
4 BURCU BAŞOĞLU KÖRFEZ FEN LİSESİ
5 ELİF ALDEMİR KÖRFEZ FEN LİSESİ
6 AYÇA DOĞAN SAKARYA FEN LİSESİ
7 SERHAN KÖSE BOLU FEN LİSESİ
8 ENES ZOR BOLU FEN LİSESİ
9 MERVE ÖZDEMİR İNEGÖL MEDİHA HAYRİ ÇELİK FEN LİSESİ
10 YUSUF BURAK DEMİR SAKARYA FEN LİSESİ
11 BAKIŞ TAŞKIRAN Ö.ASİYE COŞGUN FEN LİSESİ
12 TAHA TURAP ÖZTÜRK MUAMMER DERELİ ANADOLU LİSESİ
13 ONUR BARBAROS TATLI MUAMMER DERELİ ANADOLU LİSESİ
14 FURKAN SOLAK ÖZCAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
15 GÖKBERK ÜNAL ÖZCAN KAN ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
16 EREN CAN DOĞAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
17 SEMİH ASLAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
18 EBUBEKİR DEMİR CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
19 SÜNDÜZ OKUDAN 24 KASIM ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
20 ENES ATABAY MERKEZ BANKASI ANADOLU LİSESİ
21 JİNDA DİCLE BOZAN DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ
22 ELİF BORANLI İZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİ
23 NURCİHAN ŞENDOĞAN İZMİT LİSESİ
24 ARİF BATUHAN SOYLU ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
25 YAĞMUR BİÇER ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
26 YEŞİM AYDIN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
27 MEHMET AKİF SARIDOĞAN KÖRFEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
28 MURAT SELÇUK AKOVA KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ
29 ENES CANŞİ KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ
30 MEHMET ZAHİT ÇAKIR KÖRFEZ ORHANGAZİ ANADOLU LİSESİ
31 TUĞBA ORAK YARIMCA SAĞLIK MESLEK LİSESİ
32 AYDAN YÜKSEL HEREKE NUH ÇİMENTO ATL
33 DENİZ ARSLAN HEREKE NUH ÇİMENTO ATL
34 EDANUR ÖZBEK KOCAELİ ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MES.LİS.
35 TUĞÇE AKAY DERİNCE ANADOLU TİC. VE TİC. MESL. LİSESİ
36 ENES YALÇINKAYA ATATÜRK ANADOLU TEKN.LİSESİ
37 İLKER ÇELİK KOCAELİ KURUÇEŞME END. MESLEK LİSESİ
38 YÜŞA ŞİŞMAN İMAM HATİP VE AND.İHL.
39 BÜŞRA ÖZÇELİK İMAM HATİP VE AND.İHL.
40 SİNAN İŞCAN İMAM HATİP VE AND.İHL.
41 SONER KILIÇ İMAM HATİP VE AND.İHL.
42 BÜNYAMİN KOÇLU  

 2006-2007 EĞİTİM -ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

 

1 Efecan ÇEKİÇ İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
2 Davut DAL KÖRFEZ FEN LİSESİ
3 Tahir Burak SARITAŞ KÖRFEZ FEN LİSESİ
4 Kübra SEVİNÇ KÖRFEZ FEN LİSESİ
5 Hasan Caner ÜRETMEN KÖRFEZ FEN LİSESİ
6 Vildan SÖNMEZ KÖRFEZ FEN LİSESİ
7 İrem TOMBALOĞLU KÖRFEZ FEN LİSESİ
8 Ayşe Betül CİVCİK KÖRFEZ FEN LİSESİ
9 Eyüp ÖZDEMİR DÜZCE FEN LİSESİ
10 Aygen Ahsen ERDOĞAN MUAMMER DERELİ A.Ö.L.
11 Kenan ÖZDEMİR MUAMMER DERELİ A.Ö.L.
12 Bünyamin UÇAN MUAMMER DERELİ A.Ö.L.
13 Ernoyan ŞİMŞEK MUAMMER DERELİ A.Ö.L.
14 Bilge BÜYÜKDEMİRTAŞ KOCAELİ ANADOLU L.
15 Elçin Buket SOYLU KOCAELİ ANADOLU L.
16 Ayşegül ATAK CAHİT ELGİNKAN A.L.
17 Şeyda ŞAHİN CAHİT ELGİNKAN A.L.
18 Alperen BÜYÜKSÖKMEN KÖRFEZ ATATÜRK A.L.
19 Tuba DARENDELİOĞLU KÖRFEZ ATATÜRK A.L.
20 Oğuzhan CÖMERT KÖRFEZ ATATÜRK A.L.
21 Kenan AKÇAN 24 KASIM A.L.
22 Üstüncan MERİÇ MERKEZ BANKASI DERİNCE A.L.
23 Melis DÜLGER İ. ATILIM A.L.
24 Ayşenur YAVUZ İ. ATILIM A.L.
25 Habibe Defne DURNA İ. ATILIM A.L.
26 Selim ÇİL GÖLCÜK ATATÜRK A.L.
27 Şeymanur Mukaddes İPEK GÖLCÜK ÇAKABEY A.L.
28 Süheyla OKUDAN GÖLCÜK ÇAKABEY A.L.
29 Mustafa ADIBEŞ KANDIRA AL
30 Taha YILMAZ SABANCI ANANOLU TEK.L.
31 Asım Ayhan AYDIN İZMİT TİCARET VE AND.TİC.MS. L.
32 Cansu ÖZTUNÇ SABANCI ANANOLU TEK.L.
33 Hayrettin SARIŞAN ATATÜRK ANADOLU TEKNİK L.
34 Serap Aslıhan ŞAHİN DERİNCE AND.TİC. VE MES.L
35 Süleyman Emre KAYIHAN DERİNCE AND.TİC. VE MES.L
36 Mücahit SARIYILDIZ HEREKE NUH ÇİMENTO AND.T.L.
37 Nurullah BOZKURT HEREKE NUH ÇİMENTO AND.T.L.
38 Bilal ÖZDEMİR GÖLCÜK ANADOLU TİCARET
39 Doğan ÖNAL İ.H.L. VE AND. İ.H.L.
40 Yusuf İslam AYDIN İ.H.L. VE AND. İ.H.L.
41 Umut MİNARLI İ.H.L. VE AND. İ.H.L.
42 Özge DURMUŞ İ.H.L. VE AND. İ.H.L.
43 Batuhan İLGÖR ANADOLU TEKNİK

2005-2006 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

 

1 MUSAP ALAKAN KÖRFEZ FEN LİSESİ
2 TAYFUN DEMİRÖZ KÖRFEZ FEN LİSESİ
3 CANBERK AYKAÇ BOLU FENLİSESİ
4 YAVUZALP TÜFEKÇİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
5 NEZİHENUR CİVCİK 16 MART ANADOLU Ö.LİSESİ
6 FURKAN ZORLU CAHİT ELGİNKAN A. LİSESİ
7 UTKU CAN KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
8 ŞEYMA PEHLİVAN 16 MART ANADOLU Ö.LİSESİ
9 ERSEL ERBAY KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
10 ABDULSELAM DOĞAN M.BANKASI ANADOLU LİSESİ
11 İBRAHİM ÖZYİĞİT 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
12 BÜŞRA ÇİĞDEM ATATÜR ANADOLU LİSESİ
13 B.TAHSİN ALDIRMAZ ATILIM ANADOLU LİSESİ
14 BATUHAN KUŞÇU ATATÜR ANADOLU LİSESİ
15 NAZLI HİLAL KARA OSMANELİ ANADOLU LİSESİ
16 BÜŞRA SÖNMEZ ANADOLU İ.H.LİSESİ
17 EBRU YÜKSEL D.ANADOLU T.M. LİSESİ
18 NURAN ÜN ANADOLU İ.H.LİSESİ
19 MUSTAFA BOZKURT ANADOLU İ.H.LİSESİ
20 ENES ÜZÜLMEZ ANADOLU İ.H.LİSESİ
21 R.OGÜN KORKMAZ ANADOLU İ.H.LİSESİ
22 İ. ŞAHİN ÖNAL ANADOLU İ.H.LİSESİ
23 B.KAAN SABAN ANADOLU İ.H.LİSESİ

2004-2005  EĞİTİM -ÖĞRETİM SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

1 ARDA KÜÇÜKGÜVEN İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
2 SAMET CİHAT ÇELİK İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
3 SELİN OVALIOĞLU GALATASARAY LİSESİ
4 BURAK KARAMAN KÖRFEZ FEN LİSESİ
5 ATAKAN FIRAT KÖRFEZ FEN LİSESİ
6 ULVİ YÜKSEL BOLU FEN LİSESİ
7 GİZEM ŞİŞMAN SAMSUN MİLLİ PİYANGO ANADOLU LİSESİ
8 FATİH BOZKURT KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
9 M.SEFA CANŞİ KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
10 OĞUZHAN ÇAKMAK 16 MART ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
11 HAZAL TUNA ŞENGEL ÜSKÜDAR ANADOLU LİSESİ
12 HASAN CAN YILMAZ CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ
13 SAMET AYDIN 24 KASIM ANADOLU LİSESİ
14 M. TARIK ÖZBİLGİN MERKEZ BANKASI ANADOLU LİSESİ
15 Ö. MAHMUT ÖZÇELİK İZMİT ANADOLU LİSESİ
16 MEHMET ALİ ATAK İZMİT ANADOLU LİSESİ
17 BUSE EVCEK ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
18 ZEYNEP KAHVECİ ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
19 UMUT ŞAFAK KENDİRCİ AKÇAKOCA ANADOLU LİSESİ
20 EFE GÖZALAN ANADOLU İHL
21 M. FATİH SARIDOĞAN KOCAELİ ANADOLU İHL
22 Z. HACER SÖNMEZ ANADOLU İHL
23 BÜŞRA OKUDAN DERİNCE ANADOLU TİC. LİSESİ

2003-2004 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

1 İSMAİL ERKUT AVCI KÖRFEZ FEN LİSESİ
2 İSMAİL FERİK KÖRFEZ FEN LİSESİ
3 BAYCAN BUĞRA BEDEL KÖRFEZ FEN LİSESİ
4 OZAN ERARTSIN KÖRFEZ FEN LİSESİ
5 UMUT AKSOY DÜZCE FEN LİSESİ
6 GÜRŞAH FAHRİ ASLAN ZONGULDAK FEN LİSESİ
7 ECE ÖZKAN BİLECİK FEN LİSESİ
8 YUSUF YILDIZ 16 MART ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
9 BURAK AKOVA KOCAELİ ANADOLU LİSESİ
10 ZEYNEP MİNE BEŞE MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
11 PINAR UZMAN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
12 EMİNE KOCAKAYA ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
13 F.B.GÖRKEM DENİZ ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
14 ERKİN BAŞAKÇI ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
15 SELİN ÇİFTÇİ ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
16 MELTEM TEKİN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
17 CAN AKPINAR ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
18 BURAK TOPÇAM ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
19 M.YASİNERTAN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
20 EMRE PARSAK SABANCI A.T.L
21 A. EMRAH DUMAN ANADOLU TEKNİK LİSESİ
22 M. EMRE DUMAN ANADOLU TEKNİK LİSESİ
23 ÇİĞDEM UÇAR YALOVA A.M.L.
24 EMRE KAYA BARTIN KURUCA ŞİLE A.M.L.
25 EMRAH KAYA BARTIN KURUCA ŞİLE A.M.L.

 2002-2003 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

1 EBUBEKİR ÇANTI KÖRFEZ FEN LİSESİ
2 ANIL VARDALI KÖRFEZ FEN LİSESİ
3 HALİM İSKENDER KÖRFEZ FEN LİSESİ
4 ÖZGE SIVAKÇI SAKARYA FEN LİSESİ
5 F.BİLGE KOPARAN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
6 HİLAL CANTİMUR İST. VEFA ANADOLU LİSESİ
7 MERVE YILMAZ SAKARYA ANADOLU LİSESİ
8 GİZEM ERGÜN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
9 H. EMİR GEDİK ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
10 TUĞÇE DARENDELİOĞLU ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
11 GİZEM ARIKAN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
12 MERVE APSAR ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
13 SAMET KOÇ ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
14 MEHMET EMİN DUMAN ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
15 ESAT CİHAN KARAHANCI ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
16 DUYGU CENGİZ ORUÇ REİS ANADOLU LİSESİ
17 ALİCAN AKKENAR SABANCI AND. TEKN. LİSEİ
18 TUĞBA ŞAHİN SABANCI AND. TEKN. LİSEİ
19 SİNAN KOCATÜRK SABANCI AND. TEKN. LİSEİ
20 ERDİ ŞENGÜL SABANCI AND. TEKN. LİSEİ
21 CANER İŞERİ KOCAELİ ANADOLU TEKN. LİSESİ
22 BİROL AYDIN KOCAELİ ANADOLU TEKN. LİSESİ
23 MERVE SÖNMEZ İZMİT ANADOLU TİC. MESLEK LİSESİ
24 YENAL ALDIRMAZ KOCAELİ AND. TEKN. LİSESİ
25 AYBİKE AÇIKEL MUSTAFA KIN AND. KIZ MESL. LİSESİ
26 EZGİ TATARİ İZMİT ZÜBEYDE HANIM AND.KIZ MESL. LİSESİ
27 RESUL ÖZTÜRK ANKARA AND. OTEL VE TURZ. MESL. LİSESİ
28 OĞUZ KOŞUCU TEKİRDAĞ ANADOLU OTELCİLİK VE TURZ. LİSESİ
29 ERDEM AKBAY SİNOP GERZE OTEL. VE TURZ. LİSESİ
30 MURAT ALKAN SİNOP GERZE OTEL. VE TURZ. LİSESİ

 

 

 

 

 

 
 
 
 
MEB e-okul
AnasayfaSite Haritası